Napis Gwarancja producenta

Lampa kierunkowskazu ABAKUS 440-1402N-UE-Y

Lampa kierunkowskazu - ABAKUS 440-1402N-UE-Y
(Zawiera podatek VAT)
17,22 PLN
Nazwa towaru:
LAMPA BOCZNA KIERUN. MERCEDES-BENZ E-CLA
Kod towaru:
440-1402N-UE-Y
Kod producenta:
440-1402N-UE-Y
Producent:
ABAK
Identyfikator producenta
ABAK
Cena netto:
14,00 PLN
Dostępność:
5
Ilość:
Jednostka miary: SZT
Strona zabudowy: z lewej
Strona zabudowy: z prawej
Strona zabudowy: Instalowanie boczne
Kolor: żółty
Kształt: kanciasty
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez mocowania lampy
Rok modelowy od: 1985
Rok modelowy do: 1995
Rodzaj rejestracji: Sprawdzony zgodnie z typem E
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez żarówki
Lista opinii

Logo producenta oświetlenia samochodowego DEPO

Od początku swojego istnienia firma DEPO wiernie przestrzega filozofii zarządzania „Perfekcyjny reflektor, perfekcyjne bezpieczeństwo”, którą wyznaje jej prezes. Także pracownicy są zobowiązani do pełnienia obowiązków zgodnie z tą koncepcją oraz do dążenia do perfekcji. Kolejnymi ważnymi wartościami pielęgnowanymi przez firmę są uczciwość i rzetelność. Zarząd uważa, że uczciwość to najważniejszy czynnik budowania zaufania między przedsiębiorstwem a klientami. Każdy traktowany jest z najwyższym profesjonalizmem i szacunkiem.

DEPO zapewnia sobie status wiodącego producenta poprzez konsekwentne dostarczanie klientom niezawodnych, niedrogich i innowacyjnych produktów.

DEPO to skrót utworzony od nazwy małego miasteczka – Deer Port – będącego pod wpływem bogatej starożytnej i tradycyjnej kultury centralnego Tajwanu. W nazwie marki pobrzmiewają duchy starego miasta. Ma także motywować do zrównoważonego rozwoju.

Firma DEPO zdobywała „TAIWAN TOP 20 Global Brands” od 2005 do 2010 roku. Z wartością rynkową wycenianą na 50 milionów dolarów jest wiodącą firmą w branży oświetlenia samochodowego. Wpisując się w innowacyjność, wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę, DEPO jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych tajwańskich marek. Klienci z ponad 190 krajów określają DEPO jako niezawodną, bezpieczną i najwyższej klasy markę.