Napis Gwarancja producenta

Alcar – producent felg aluminiowych

Logo producenta felg aluminiowych Alcar

Marka Alcar Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 1999. Od początku swego istnienia systematycznie rozwijała się na rynku polskim. W związku z tym pojawiło się zwiększone zapotrzebowanie na na miejsce do składowania towarów. Nie mógł go zaspokoić stary magazyn czy zakład, więc firma musiała zmienić siedzibę. Przedsiębiorstwo wybrało najbardziej optymalne miejsce na nową fabrykę oraz magazyny. Do wyboru było wiele opcji, jednak najbardziej zgodne z oczekiwaniami było jedno miejsce – Wilcza Góra. Znajdował się tam niezwykle modernistyczny, dobrze położony, stale rozwijany obiekt, posiadający również odpowiednią infrastrukturę. Ponadto magazyn w porównaniu do poprzedniego był niezwykle pojemny, co było główną przyczyną, dla której wybrano tę placówkę.

Firma Alcar ostatecznie ulokowała się w nowym miesjscu 1 lutego 2011 roku. W międzyczasie przeniesiono jej numery telefoniczne z poprzedniego zakładu, znajdującego się Piasecznie, do nowego magazynu oraz biur w Wilczej Górze. Do dziś nowa siedziba znajduje się przy ul. Żwirowej 18, w gminie Lesznowola. Dystans do placówki w Piasecznie wynosi jakieś siedem kilometrów.

Trzeba podkreślić, że firma Alcar Poland Sp. z o.o. w żadnym miejscu nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży detalicznej. Klienci zainteresowani szeroką gamą ich produktów, mogą korzystać z pośrednictwa jednego z oficjalnych dystrybutorów.