Napis Gwarancja producenta

Amtra – producent i dystrybutor chemii samochodowej

Logo producenta chemii samochodowej Amtra

Amtra to grupa kapitałowa utworzona z trzech znanych spółek, takich jak: Amtra, Nanochem, Five Star Polska. Przedsiębiorstwo funkcjonuje i jest znane pod nazwą jednej z nich.

Na przestrzeni dwudziestu pięciu lat istnienia na rynku firma ustabilizowała swoją pozycję jednego z niewielu czołowych producentów oraz dystrybutorów wyrobów specjalistycznej chemii samochodowej. Ponadto firma Amtra posiada prawa do dystrybucji ponad dwudziestu znanych marek z dziedziny chemii motoryzacyjnej. Jest więc nie tylko hurtowym sprzedawcą towarów oraz producentem, ale również ważnym reprezentantem wielu renomowanych marek w Europie, na całym świecie, a także na rynku polskim.

Grupa Amtra udziela pomocy w sprzedaży – począwszy od dostaw, wsparcia handlowców, poprzez dostarczanie materiałów handlowych i dokumentacji technicznej, po kampanie marketingowe i reklamowe. Klienci zachęcani są dokonywania zakupów poprzez różnorodne promocje. W międzyczasie specjaliści pracują nad wizerunkiem marki oraz umacniają jej pozycję na rynku. Wdrażane są regularne akcje marketingowe oraz kampanie reklamowe.