Napis Gwarancja producenta

Ate – producent części układu hamulcowego

Producent części układu hamulcowego Ate

Firma Ate akcentuje, że jest nie tylko ekspertem od układów hamulcowych, ale także specjalistą jeżeli chodzi o przyśpieszenie. Przemawia za tym bardzo długi czas dynamizowania rynku oraz upowszechniania najnowocześniejszych technologii. Jej eksperci są zawsze tam, gdzie dochodzi do motoryzacyjnego rozwoju i biorą w nim czynny udział. Przedstawiciele firmy zapewniają, że są to dziedziny działalności wypełniające całkowicie jej plany.

W ofercie Ate można znaleźć miedzy innymi wszystko co związane jest z hamulcami. Firma zapewnia, że jej produkty nie zawiodą żadnego klienta i pomogą każdemu w osiągnięciu zamierzonego celu. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo towarów znajdują się wysokojakościowe podzespoły, na przykład części eksploatacyjne do hamulców czy hydrauliczne profesjonalne urządzenia kontrolne i narzędzia.

Wszystkie fabryki Ate działają na podstawie certyfikowanego systemu zarządzania jakością zgodnego z akredytacją ISO 9001. Świadczy to wysokiej jakości jej produktów i dobrym zarządzaniu. Przedsiębiorstwo zapewnia też, że funkcjonowanie zgodnie z wytycznymi tej normy dopinguje ją do dalszego doskonalenia. Nie można zapominać też o tym, że marka ta posiada ponad stuletnie doświadczenie na rynku.

Zgodnie z filozofią marki Ate, każdy klient, zarówno pojedyncza osoba, jaki i cała firma, zasługuje na najlepszą ochronę. W celu zabezpieczenia przed popularnym ale niebezpiecznym importem tanich części, Europejska Komisja Gospodarcza wprowadziła wiele szczegółowych przepisów, których przedsiębiorstwo ściśle przestrzega. Należy do nich na przykład wymóg, aby okładziny hamulcowe przeznaczone do użytku w ruchu drogowym, przed uzyskaniem odpowiedniego zaświadczenia, uzyskały pozytywny wynik w wielu różnych testach dotyczących charakterystyki hamowania oraz współczynników tarcia. Wynika to między innymi stąd, że to właśnie z hamowaniem wiąże się w dużej mierze bezpieczeństwo użytkowania samochodu.

Produkty Ate oprócz tego, że są bezpieczne, posiadają także szereg innych właściwości podnoszących ich wartość. Firma prowadzi w swoich zakładach testy, które wpływają na zwiększenie komfortu jazdy. Obejmują one zagadnienia takie jak wyeliminowanie emisji hałasu czy zmniejszenie ścierania się okładzin hamulcowych. Ponadto przedsiębiorstwo, posiadając wieloletnie doświadczenie w sportach motorowych, wykorzystuje je w swego rodzaju połączeniu bezpieczeństwa z radością jazdy. Podczas produkcji stosowane są w pełnym zakresie nowości technologiczne. Przedstawiciele firmy zawsze podkreślają, że najważniejszy jest dla nich użytkownik końcowy ich wyrobów.