Napis Gwarancja producenta

Bear Lock – producent blokad skrzyni biegów

Logo producenta blokad skrzyni biegów Bear Lock

Firma Bear Lock jest jedną z czołowych marek zajmujących się blokadami skrzyni biegów nie tylko w Polsce, ale również na terenie Unii Europejskiej, Australii, Ameryki Północnej oraz Afryki. Produkty tej firmy są bardzo cenione. Uważane są za bardzo skuteczne. Świadczą o tym nie tylko indywidualni klienci, ale także niezależnie instytucje. Wygoda użytkowania w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem sprawia, że blokady od Bear Lock używane są przez kierowców na całym globie.

Blokady te całkowicie uniemożliwiają zmianę biegów, a co za tym idzie, potencjalny złodziej nie będzie w stanie poruszać się samochodem. Nie ma możliwości obejścia tej blokady przez włamywacza, gdyż jest ona zabezpieczeniem mechanicznym. Nie podlega więc awariom związanym z elektryką. Sam zamek w blokadzie wykonany jest z wysokiej jakości hartowanego metalu, dzięki czemu nie można go rozwiercić.

Firma Bear Lock może pochwalić się niemieckim certyfikatem jakości TUV, holenderskim certyfikatem SCM oraz atestami instytucji znajdujących się w innych krajach, takich jak RPA, Czechy, Węgry, Rosja czy Białoruś. Wiele największych ubezpieczalni oraz marek samochodowych poleca blokady Bear Lock.

Instalacja blokady nie powoduje żadnego uszkodzenia samochodu. Nie ma też wpływu na samo wnętrze samochodu. Jedyna ingerencja w konstrukcję auta polega na delikatnym oplataniu skrzyni biegów lub przestrzeni pod kierownicą – w żadnym wypadku nie przeszkadza w korzystaniu z samochodu.