Napis Gwarancja producenta

Certools – producent filtrów i akcesoriów gazowych

Logo producenta filtrów gazowych Certools

Certools to czołowa firma produkująca filtry, a także akcesoria gazowe. Jest niewątpliwie liderem na rynku – jej produkty są dostarczane do producentów systemów instalacji LPG oraz CNG niemalże na całym świecie. Głównie do różnego rodzaju hurtowni, fabryk, zakładów montażowych oraz warsztatów samochodowych. Producent prowadzi współpracę z przedsiębiorstwami z ponad 40 państw na całym świecie. Stale powiększa także liczbę swoich dealerów.

Firma Certools przeprowadzała przez wiele lat różne doświadczenia, przez co jej pracownicy są niezwykle profesjonalni. Nie należy zapominać, że dzięki tym czynnikom dostarcza ona swoim klientom towary najwyższej jakości. Potwierdzają to certyfikaty takie jak ISO/TS 16949 oraz ISO 9001:2015 14001:2015. Większość filtrów może wykonywać tylko ten producent z racji tego, że podlegają one ścisłej ochronie patentowej. Ponadto wszystkie są kompatybilne z regulaminami ECE-R67, ECE-R110 oraz ECE-R10.

W firmie tej niezwykle ważne są wartości takie jak rozwój oraz modernistyczne rozwiązania. Stale wprowadzane są nowoczesne rozwiązania technologiczne. Producent stara się dostosować do większości trendów panujących na rynku. W gamie produktów przedsiębiorstwa znajdują się nie tylko filtry klasy ciekłej, ale także lotnej (w klasach 0, 1 oraz 2). Produkowane są one zarówno dla przemysłu motoryzacyjnego, jak i do pojazdów typu off-road, butli gazowych, kamperów, wózków widłowych czy też kompresorów. Ponadto w ofercie firmy można spotkać wiele różnych akcesoriów gazowych, przykładowo: wkłady filtracyjne, zawory tankowania, komplety wymienne do filtrów, przejścia, złączki, redukcje oraz wiele innych tego typu elementów.