Napis Gwarancja producenta

REMSA – producent części samochodowych

Logo producenta części samochodowych REMSA

Firma Remasa pojawiła się na hiszpańskim rynku motoryzacyjnym w latach siedemdziesiątych XX wieku. Od początku swojej działalności para się wytwarzaniem elementów wymiennych, które są rozsyłane na cały świat. Asortyment proponowanych produktów jest wyjątkowo bogaty. W fabrykach firmy powstają głównie części hamulcowe, elementy układu napędowego oraz podzespoły zawieszenia. Niezwykle profesjonalnie poszerzono działalność linii zajmującej się wytwarzaniem elementów układu hamulcowego. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje również szczęki i tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, zaciski hamulcowe, bębny, linki oraz cięgna, hydrauliczne elementy układu hamulcowego, przewody hamulcowe, płyny hamulcowe, a także wiele innych podzespołów.

Wyroby proponowane przez markę Remsa zdobyły uznanie wśród odbiorców, szczególnie przez fakt, że spełniają wygórowane oczekiwania klientów oraz wymogi rynku motoryzacyjnego. Wdrożone procedury produkcyjne są bacznie monitorowane przez zespoły ekspertów, którzy za sprawą znajomości fachu wprowadzają na rynek produkty wyróżniające się idealnym dopasowaniem, komfortem, wydajnością, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania i, co ważne, wykonane są z materiałów wysokiej jakości.

Firma Remsa nieustannie podnosi standardy zarządzania i jakości, zaś jej zaangażowanie kapitałowe w zaplecze produkcyjno-badawcze daje sposobność patentowania co raz to nowocześniejszych rozwiązań. Tego rodzaju aktywność umożliwia marce współzawodnictwo z najważniejszymi przedsiębiorstwami specjalizującymi się w dziedzinie motoryzacji o miano czołowego wytwórcy samochodowych podzespołów wymiennych.

Produkowane przez firmę Remsa elementy adresowane są głównie do fabrykantów powszechnie znanych marek samochodów, na tak zwany pierwszy montaż, ale również kierowane są na niezależny rynek wtórny. Przedsiębiorstwo jest w posiadaniu 10 hal produkcyjnych, mieszczących się zarówno w Europie, jak również w Ameryce. Co roku taśmy produkcyjne opuszcza blisko 130 milionów części zamiennych, w tym mniej więcej 1/3 tworzą zestawy klocków oraz tarcz.

Firma Remsa słynie z tego, że jej produkcja aż w 99% pokrywa zapotrzebowanie na podzespoły wymienne europejskiego rynku motoryzacyjnego. Również w Polsce odnosi ona sukcesy i cieszy się popularnością wśród klientów, głównie ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny oferowanych auto części.