Napis Gwarancja producenta

Pokrywa, zewnętrzne lusterko ABAKUS 4012C02

Pokrywa, zewnętrzne lusterko - ABAKUS 4012C02
(Zawiera podatek VAT)
39,85 PLN
Nazwa towaru:
OBUDOWA LUST.VW GOLF V - 10/03-10/08
Kod towaru:
6342128
Kod producenta:
4012C02
Producent:
ABAKUS
Identyfikator producenta
ABAKUS
Cena netto:
32,40 PLN
Dostępność:
1
Ilość:
Jednostka miary: SZT
Powierzchnia: zagruntowany
Strona zabudowy: z prawej
Rok modelowy od: 2003
Rok modelowy do: 2008
Lista opinii

Logo producenta oświetlenia samochodowego DEPO

Od początku swojego istnienia firma DEPO wiernie przestrzega filozofii zarządzania „Perfekcyjny reflektor, perfekcyjne bezpieczeństwo”, którą wyznaje jej prezes. Także pracownicy są zobowiązani do pełnienia obowiązków zgodnie z tą koncepcją oraz do dążenia do perfekcji. Kolejnymi ważnymi wartościami pielęgnowanymi przez firmę są uczciwość i rzetelność. Zarząd uważa, że uczciwość to najważniejszy czynnik budowania zaufania między przedsiębiorstwem a klientami. Każdy traktowany jest z najwyższym profesjonalizmem i szacunkiem.

DEPO zapewnia sobie status wiodącego producenta poprzez konsekwentne dostarczanie klientom niezawodnych, niedrogich i innowacyjnych produktów.

DEPO to skrót utworzony od nazwy małego miasteczka – Deer Port – będącego pod wpływem bogatej starożytnej i tradycyjnej kultury centralnego Tajwanu. W nazwie marki pobrzmiewają duchy starego miasta. Ma także motywować do zrównoważonego rozwoju.

Firma DEPO zdobywała „TAIWAN TOP 20 Global Brands” od 2005 do 2010 roku. Z wartością rynkową wycenianą na 50 milionów dolarów jest wiodącą firmą w branży oświetlenia samochodowego. Wpisując się w innowacyjność, wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę, DEPO jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych tajwańskich marek. Klienci z ponad 190 krajów określają DEPO jako niezawodną, bezpieczną i najwyższej klasy markę.