Napis Gwarancja producenta

Uszczelka, miska olejowa VICTOR REINZ 71-24468-10

Uszczelka, miska olejowa - VICTOR REINZ 71-24468-10
(Zawiera podatek VAT)
55,09 PLN
Nazwa towaru:
USZCZELKA MISKI OLEJOWEJ VAG /REINZ/
Kod towaru:
71-24468-10
Kod producenta:
71-24468-10
Producent:
VICTOR REINZ
Identyfikator producenta
0009
Cena netto:
44,79 PLN
Dostępność:
3
Ilość:
Jednostka miary: SZT
Grubość [mm]: 1,5
Kod EAN
4026634120569
Lista opinii

Logo producenta części samochodowych Victor Reinz

Firma Reinz Dichtungs znajdująca się w Neu-Ulm w Niemczech od prawie stu lat jest głównym producentem całego asortymentu marki Victor Reinz zajmującej się uszczelnieniami silnikowymi. Należy ona do grupy Dana, które jest kojarzona z jakością w każdym zakątku świata.

Dana jest producentem, a także dostawcą na tak zwany pierwszy montaż – OEM – oraz dostawcą różnych części zamiennych – OES. Grupa ta posiada pod swoimi skrzydłami także całą gamę technologii uszczelniających silnik, które trafiają na niezwykle trudny rynek części zamiennych – IAM.

Firma Victor Reinz stosuje wyłącznie nowoczesne technologie wytwarzania swoich części, wykorzystuje tylko najwyższej jakości produkty oraz najlepsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Producent ten bierze pod uwagę opinie i oczekiwania konsumentów. Przez właśnie te czynniki oraz przez pracę znakomitych mechaników, sprzedawców czy serwisantów marka ta należy do najbardziej liczących się firm na rynku. Nie można oczywiście zapominać o samym produkcie, który cały czas jest udoskonalany. Cały czas trwają prace nad jego jakością, trwałością oraz ulepszeniem konstrukcji, która ma być coraz prostsza w montażu dla zwykłego człowieka. Marka Victor Reinz nie ma braków także od strony logistycznej. Firma ta współpracuje z portalami takimi jak TecDoc, Wszystkie produkty firmy Reinz Dichtungs można kupić online, korzystając z naszego sklepu internetowego esamochodoweczesci.pl. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz zgodność towaru z zamówieniem.